پیشرفت 48 درصدی در پروژه زیرگذر استاد مشخص

معاون فنی عمرانی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه در پروژه زیرگذر استاد مشخص عقب ماندگی ای در برنامه زمان بندی وجود ندارد، از پیشرفت فیزیکی 48 درصدی در این پروژه تا به امروز اطلاع داد.

پیشرفت 48 درصدی در پروژه زیرگذر استاد مشخص

به گزارش خبرنگاران، صفا صبوری دیلمی درخصوص پروژه زیرگذر استاد مشخص و مراحل اجرایی آن در جمع خبرنگاران گفت: این پروژه یکی از پروژه های مهم امسال محسوب می گردد که امیدواریم بتوانیم تا انتهای سال شاهد بهره برداری از آن باشیم.

وی اضافه نمود: خاکبرداری این پروژه از دو سمت شمال و جنوب خیابان آزادی شروع شده بود که امروز به اتمام رسیده و این دو نقطه به یکدیگر متصل می شوند. این پروژه از این جهت اهمیت دارد که شمال به جنوب استاد مشخص را به محله طرشت متصل می نماید و قطعا افتتاح آن می تواند از دغدغه های شهروندان این محدوده بکاهد.

معاون فنی عمرانی شهرداری تهران در تشریح میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه تا به امروز گفت: در حال حاضر این پروژه 48 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و خوشبختانه عقب افتادگی در برنامه تکمیل آن روی نداده است.

وی ادامه داد: این پروژه در شش مرحله خاکبرداری انجام می گردد که بزرگترین مساله ما در اجرای آن این است که این زیرگذر در مجاورت ایستگاه مترو و خیابان آزادی است به همین سبب مشکل و پیچیدگی های این پروژه افزایش پیدا می نماید. روش خاکبرداری این پروژه به روش اتریشی اجرا شده است.

دیلمی تاکید نمود: درخصوص تسهیل ترافیکی ناشی از افتتاح این پروژه باید بعد از افتتاح پروژه صحبت گردد ولی نکته مهم این است که ضرورت اتصال شمال و جنوب خیابان آزادی احساس می شد و قطعا تردد در این راستا با احداث این تونل تسهیل می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیشرفت 48 درصدی در پروژه زیرگذر استاد مشخص" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشرفت 48 درصدی در پروژه زیرگذر استاد مشخص"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید