پوچتینو: آینده ام در تاتنهام؟ بعد از فینال لیگ قهرمانان صحبت می کنیم

سرمربی آرژانتینی تاتنهام از اظهارنظر قطعی درباره ماندنش در این تیم خودداری کرد.

پوچتینو: آینده ام در تاتنهام؟ بعد از فینال لیگ قهرمانان صحبت می کنیم

به گزارش خبرنگاران، مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام از صحبت درباره آینده اش و اینکه آیا فصل آینده هم به این تیم متعهد می ماند یا نه، خودداری کرد.

مدتی است که شایعاتی درباره آینده این مرد آرژانتینی شنیده می گردد، از جمله اینکه باشگاه یوونتوس بعد از قطع همکاری با ماسیمیلیانو آلگری خواستار استخدام اوست.

پوچتینو که مردانش شنبه هفته آینده در فینال لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لیورپول خواهند رفت، در یک نشست خبری در پاسخ به سؤال یک خبرنگار ایتالیایی مبنی بر اینکه آیا احتمال رفتن او به سری A وجود دارد، گفت: امروز برای من هیچ مسئله ای مهمتر از بازی پیش رو نیست. ما فرصت تاریخ سازی داریم و می توانم بزرگترین لذت موجود در فوتبال را به طرفداران مان بدهیم، پس حرف زدن درباره مسائل شخصی در این مقطع کمی شرم آور است، چون در قیاس با رویدادی که پیش رو است، آینده من اهمیتی ندارد. الان این من و آینده ام نیست که اهمیت دارد. ما چیزهای بزرگتری برای فکر کردن داریم.

پوچتینو اضافه کرد: پای فینال لیگ قهرمانان در میان است و من هم دلیلی برای نگرانی نمی بینم. من از لیگ قهرمانان یا امکان بردن یک جام مهمتر نیستم. شایعات هم که تکلیف شان معین است، همواره هم وجود داشته اند و شما باز هم درباره آنها از من سؤال خواهید پرسید اما امروز من فکر می کنم که 200 درصد تمرکز ما روی فینال است. بعد از فینال زمان کافی برای حرف زدن داریم و با باشگاه صحبت خواهیم کرد اما تعهد من به تاتنهام 200 درصد است.

فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس روز یکشنبه هفته جاری به رسانه ها گفته بود که این باشگاه تا زمانی سرانجام تمام تورنمنت ها هیچ اقدامی برای انتصاب جانشین آلگری انجام نمی دهد و به این ترتیب به نظر می رسد این موضوع که پوچتینو هم جزو گزینه های مدنظر اوست صحت دارد، البته دیگر گزینه مد نظر یووه، مائوریتزیو ساری، سرمربی چلسی است که او هم درگیر فینال اروپا است، دیداری که چهارشنبه شب برگزاری می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پوچتینو: آینده ام در تاتنهام؟ بعد از فینال لیگ قهرمانان صحبت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوچتینو: آینده ام در تاتنهام؟ بعد از فینال لیگ قهرمانان صحبت می کنیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید