پلی استیشن وی آر به زودی عرضه می گردد

سونی هم اکنون مشغول کار روی پلی استیشن وی آر جدید است تا بتواند خود را برای رقابتی بزرگ تر آماده کند.

پلی استیشن وی آر به زودی عرضه می گردد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از gamingbolt، سونی هم اکنون مشغول کار روی پلی استیشن وی آر جدید است تا بتواند خود را برای رقابتی بزرگ تر آماده کند.

دومینیک مالینسون، مدیر ارشد بخش تحقیق و توسعه پلی استیشن، طی مصاحبه اخیرش با وبسایت VentureBeat درباره پلی استیشن وی آر جدید و مدل های مختلف آن صحبت کرد، مالینسون ارزش خاصی برای هدست واقعیت مجازی بدون سیم قائل است و عقیده دارد هدست های سیم دار می تواند برای کاربران غیر حرفه ای دردسر ساز گردد.

مدیر ارشد بخش تحقیق و توسعه پلی استیشن در بخش دیگری از مصاحبه خود درباره ردیابی چشم و بهبودهایی صحبت کرد که این تکنولوژی می تواند در پلی استیشن وی آر ایجاد کند.

مالینسون معتقد است استفاده از چنین تکنولوژی در هدست می تواند میزان غوطه وری کاربر در دنیای مجازی را بیشتر کند.

وی می گوید: منظور من از ردیابی چشم چیست؟ منظور من تکنولوژی است که تشخیص می دهد شما در حال نگاه به چه چیزی در دنیای مجازی هستید. تمرکز خود را روی چه چیزی قرار داده اید. اندازه مردمک ها چطور تغییر می نماید، با استفاده از زیست سنجی می توانیم بسنجیم به چه کسی نگاه می کنید و می توانیم فاصله بین مردمک های شما را اندازه بگیریم.

به گفته مالینسون، این ویژگی برای هدست واقعیت مجازی خیلی مهم است، چون اجازه می دهد چشمی ها و میزان رندرینگ را دقیق تر تنظیم کنیم تا راحتی شما را به حداکثر رسانده و همچنین فواصل و مقیاس ها را به شکل صحیح تری به نمایش در بیاوریم، پس با چنین تکنولوژی می دانیم شما در وی آی به چه چیزی نگاه می کنید؛ این مسئله به ما اجازه می دهد تا به تعداد بی شماری احتمالات مرتبط با رابط کاربری و تجربه استفاده کننده دسترسی داشته باشیم.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "پلی استیشن وی آر به زودی عرضه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلی استیشن وی آر به زودی عرضه می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید