پرونده 3 تکواندوکار ایران بسته شد

به گزارش خبرنگاران، در ادامه این مسابقات که با حضور 975 تکواندوکار از 150 کشور در شهر منچستر انگلستان جریان دارد، امروز آدینه تکواندوکاران اوزان 74- کیلوگرم مردان و 49- و 57- کیلوگرم زنانرقابهای خود را برگزار کردند که امیرمحمد بخشی، ناهید کیانی و پریسا جوادی نمایندگان ایران با شکست برابر رقبای خود از گردونه مسابقات حذف شدند.

پرونده 3 تکواندوکار ایران بسته شد

پریسا جوادی در وزن 57- کیلوگرم دور نخست 13 بر 4 دزیره رولاف از آمریکا را از پیش رو برداشت و در ادامه 19 بر 17 پا تریکا آدامکیویسز از لهستان را شکست داد و سپس برابر تارویدا از لیتوانی 17 بر 11 به پیروزی دست یافت و در مبارزه چهارم 30 بر 3 نتیجه را به جید جونز تکواندوکار عنوان انگلیسی واگذار کرد و حذف شد.

امیرمحمد بخشی هم در وزن 74- کیلوگرم کار خود را با رجحان 16 بر 7 مقابل ترجوس سالاس از کلمبیا شروع کرد و در ادامه در پیکار با کریستین مکنیش از انگلیس 10 بر 6 پیروز شد و در سومین مبارزه خود کی رن از چین را 23 بر 15 شکست داد و در مرحله یک چهارم نهایی پس از تساوی 11 بر 11 برابر دنیل باررا از اسپانیا، با امتیاز طلایی باخت و حذف شد.

برای تیم ملی ایران تا کنون مهلا مؤمن زاده یک نشان نقره و آرمین هادی پور یک نشان برنز کسب نموده اند. پریسا جوادی، اکرم خدابنده، محمد حسن پلنگ افکن، ناهید کیانی و امیرمحمد بخشی هم از دور مسابقات حذف شده اند.

این دوره از مسابقات تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرونده 3 تکواندوکار ایران بسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرونده 3 تکواندوکار ایران بسته شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید