مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از ادامه نا امنی واتس اپ تا جنگ نرم گوگل و کاخ سفید

انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین کرده و به صورت خلاصه منتشر می کند.

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از ادامه نا امنی واتس اپ تا جنگ نرم گوگل و کاخ سفید

مهمترین رویدادهای امروز را اینجا بخوانید:

هکرها به طور دائم از اطلاعات کاربران واتس اپ سوء استفاده می کنند و علت این موضوع نیز بی توجهی کاربران به امنیت و به روزرسانی واتس اپ است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

بسکمک از کاربران فضای مجازی عادت دارند خریدهای خود را از طریق اپ های مختلف مبتنی بر جیمیل خود انجام دهند. با این وجود، به نظر می رسد این کار برای جیمیل و شرکت گوگل سود کلانی رقم زده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

بسکمک از والدین که اخیرا مادر و پدر شده اند به علت کم تجربگی، نگرانند که اگر فرزندشان بیمار شود یا تب داشته باشد به درستی وضعیت سلامتی او را درک نکنند و نتوانند به درمان کودک کمک کنند. اما گجت پوشیدنی تمپ ترک این مشکل را حل کرده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

شرکت اوپو جدیدترین حق اختراع گوشی های هوشمند خود را ثبت کرد و بر اساس این حق اختراع احتمالا شاهد یک گوشی جدید دیگر با مکانیسم چرخش دوربین خواهیم بود.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

پس از حواشی متعدد کاخ سفید در خصوص وضعیت غول های فناوری و پیام رسان ها و ایجاد یک سامانه آنلاین برای شکایت زا غول های فناوری، اکنون گوگل نیز در اقدامی متفابل یک بخش اضافی به صفحه اصلی خود افزوده که خدمات اقتصادی گوگل در هر ایالت را مشخص می کند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

ویوو در حال کار روی سری جدید تلفن همراه خود است. این در حالی است که تنها یک ماه از عرضه سری Z3x گذشته است. گوشی جدید ویوو،Z5x نامگذاری شده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

منبع: انتخاب

به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از ادامه نا امنی واتس اپ تا جنگ نرم گوگل و کاخ سفید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از ادامه نا امنی واتس اپ تا جنگ نرم گوگل و کاخ سفید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید