معاون جدید باشگاه استقلال استعفا کرد، متن کامل استعفای ایمانی

به گزارش خبرنگاران، وحید ایمانی معاون جدید باشگاه استقلال که با عنوان معاونت فرهنگی و امور رسانه از سه روز پیش در این باشگاه منصوب شده بود، از این سمت کناره گیری کرد.

معاون جدید باشگاه استقلال استعفا کرد، متن کامل استعفای ایمانی

معاون مستعفی باشگاه استقلال در حالی با گذشت تنها سه روز از عمر کاری اش اعلام استعفا کرد که عامل آن را درخواست (فشار) دولت بر مدیر باشگاه بیان کرد. ایمانی بعد از خطیر دومین معاون مستعفی باشگاه استقلال در روزهای اخیر است که این نشان از بازار داغ استعفای معاونین در این باشگاه می دهد.

متن استعفای وی به این توضیح است:

جناب آقای دکتر فتحی

مدیرعامل محترم باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال

سلام علیکم؛

احتراما پیش از هر مطلبی از حسن اعتماد حضرتعالی به این جانب متشکرم و به خوبی مطلعم که سه روز گذشته، روزهای پر حاشیه ای برای شما بوده است. بنا به درخواست حضرتعالی که یقیناً این امر از سوی مجموعه دولت به شما تحمیل شده، استعفای خود از معاونت فرهنگی و امور رسانه ای باشگاه استقلال را تقدیم می کنم.

این مدت کوتاه مسئولیتم، تجربه ای بزرگ به تجارب مدیریتی گذشته ام اضافه کرد و آن اینکه در ورزش کشور ما، مقوله فرهنگ هیچ جایگاهی ندارد و این خلل نه به باشگاهها مربوط بوده و نه به فدراسیون ها؛ و منشا بزرگتری در مدیریت کلان ورزش کشور دارد. وقتی مدیر کلان ورزش کشور از اخلاق و منش پهلوانی بدور باشد پس یقیناً و به طبع آن فرهنگ و اخلاق هیچ وقت به ورزش و ورزشگاه های ما راه نخواهد یافت.

و نکته دیگر آنکه، در سه روز گذشته تازه فهمیدم که چرا طرفداران عزیز استقلال این همه از دولت تدبیر و امید ناراحت و نالانند! سه روز است که نیمی از دولتمردان، از آشنایان و ظریفان و واعظان و یادگار یادگاران، امور مملکت را رها نموده اند و تلفن به دست، در کوشش برای استغفا دادن وحید ایمانی هستند.

حاشا و کلا به این عزم استوار که اگر این عزم در امور اداره کشور مخصوصاً معیشت مردم و اقتصاد کشور هم وجود داشت، کشوری گلستان داشتیم! و یقین حاصل کردم که تا زمانی که این دولت بر مسند اجرایی کشور حاکم است، باشگاه مظلوم استقلال و طرفداران مظلوم تر آن روی شادی و قهرمانی را نخواهند دید.

و خدای بزرگ را شاکرم که در طول عمر رسانه ای ام آنقدر اثر گذار بوده ام که در کمپین برکناریم در فضای مجازی، از ضد انقلاب و سلطنت طلب و مجاهدین تا لیبرالها و اصلاح طلبان و فتنه گران همه هم قسم می شوند تا یک فرزند انقلاب با تفکر انقلابی را حذف نمایند و این یعنی پیروزی!

و در پایان دست تمام طرفداران با تعصب و عزیز این باشگاه بزرگ که در این چند روز، حقیر را مورد لطف و محبت خود قرار دادند را به گرمی می فشارم و مجدداً در فصل پیش رو کنار آنها خواهم نشست و باهم تیم محبوبمان را تشویق خواهیم کرد.

جناب آقای دکتر فتحی مجدداً از همه کوشش و مذاکراتی که با مجموعه دولت برای کاهش فشارها و ادامه همکاری من با باشگاه داشتید، ممنون و متشکرم و برایتان آرزوی موفقیت و عزت روز افزون دارم.

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم

موجیم که آسودگی ما عدم ماست

برادر کوچک شما

وحید ایمانی

منبع: خبرگزاری مهر

به "معاون جدید باشگاه استقلال استعفا کرد، متن کامل استعفای ایمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون جدید باشگاه استقلال استعفا کرد، متن کامل استعفای ایمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید