قطع ارتباط آبی ها با تلویزیون ، استقلال: صدا و سیما رسما غذرخواهی کند

باشگاه استقلال بیان کرد تا وقتی که سازمان صداوسیما از این باشگاه رسما عذرخواهی نکند، ارتباطش را با این سازمان قطع می نماید.

قطع ارتباط آبی ها با تلویزیون ، استقلال: صدا و سیما رسما غذرخواهی کند

به گزارش ایسنا، باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال با انتشار اطلاعیه ای گفت که به دلیل صحبت های یکی از مجریان تلویزیون که آن را اهانت آمیز خوانده، خواستار عذرخواهی رسمی صداوسیما شده است.

در این اطلاعیه آمده است:

باشگاه استقلال مراتب اعتراض شدید خود را نسبت به رفتار توهین آمیز مجری برنامه صبحگاهی شبکه سه اعلام می کند.

در شرایطی که صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران با پول مردم اداره می گردد و باید به مردم و علایقشان احترام بگذارد، متاسفانه یکی از مجریان این سازمان در یک برنامه تلویزیونی به طور آشکار و مستقیم به باشگاه استقلال و نشان رسمی آن اهانت نموده است.

باتوجه به سابقه این رفتارهای سخیف توسط مجریان مختلف تلویزیونی، باشگاه استقلال تا زمان عذرخواهی رسمی سازمان صداوسیما همکاری خود را با این سازمان قطع خواهد نمود.

بدون تردید مجموعه طرفداران، پیشکسوتان و حامیان رسانه ای این باشگاه به دلیل احترام به نام و نشان استقلال بزرگ، باشگاه را در این راه همراهی خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، مجری یکی از برنامه های صبح گاهی شبکه سه سیما امروز، شنبه 12 مرداد در واکنش به توقیف لوگوی باشگاه استقلال با ادبیات نامناسبی درباره طرح لوگو این باشگاه صحبت کرد که باعث ناراحتی طرفداران آبی های پایتخت شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "قطع ارتباط آبی ها با تلویزیون ، استقلال: صدا و سیما رسما غذرخواهی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطع ارتباط آبی ها با تلویزیون ، استقلال: صدا و سیما رسما غذرخواهی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید