فنونی زاده: دلالی، آپشن سرمربیگری تیم های ایرانی است، عبدی می تواند طارمی دوم باشد

پیشکسوت فوتبال کشورمان درباره وضیعت پرسپولیس پیش از دیدار با سپاهان توضیحاتی داد.

فنونی زاده: دلالی، آپشن سرمربیگری تیم های ایرانی است، عبدی می تواند طارمی دوم باشد

مرتضی فنونی زاده، پیشکسوت فوتبال کشورمان و باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با ، درباره دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان در استادیوم آزادی اعلام کرد: پس از برد خوبی که در دربی مقابل استقلال بدست آوردیم، بازی سختی با سپاهان داریم و امیدوارم در تهران بتوانیم 3 امتیاز را کسب کنیم. به هر حال بازی سختی است که طرفداران باید حمایت نمایند تا به فزونی برسیم.

امیدوارم در مسابقه فردا مانند بازی با استقلال نتیجه خوبی بگیریم

او اضافه نمود: سپاهان هم تیم خوبی است و با امیر قلعه نویی نتایج خوبی بدست آورده، اما تیم های او هم مقابل پرسپولیس بازنده بودند و امیدوارم در بازی فردا مانند تقابل با استقلال نتیجه خوبی بگیریم. پرسپولیس تیم خوبی دارد و باید روند موفقیت خود را ادامه دهد. البته همواره سپاهان هم مقابل پرسپولیس بازی های خوبی انجام می داد، اما آن ها بر خلاف پرسپولیس با تساوی به این بازی رسیده است.

پرسپولیس برای حل مشکل گلزنی باید بیشتر به هافبک های بازیساز بازی بدهد

فنونی زاده ادامه داد: پرسپولیس برای حل مشکل گلزنی باید بیشتر به هافبک های بازیساز بازی بدهد. بشار رسن که بازیکن تکنیکی است، باید از ابتدا بازی کند، زیرا می تواند در بخش هجومی به عملکرد تیمی یاری کند. البته در حال حاضر بیشتر هافبک ها در میانه میدان نقش تدافعی دارند و کلانتر تیم (کمال کامیابی نیا) مصدوم است و اگر او اضافه گردد، بیشتر تیم به حالت تدافعی می رود و هافبک بازیساز وجود ندارد و به همین دلیل تیم در بحث هجومی ضعیف است.

دلالی در فوتبال ایران، آپشن سرمربیگری است

پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد عملکرد جونیور براندائو گفت: این برزیلی بازیکن ضعیفی است، اما بهتر از من می دانید که دلالی در فوتبال ایران، آپشن سرمربیگری است و نمی توانم بیشتر از این در این باره بگویم. می دانم که کالدرون به صحبت های ما اهمیتی نمی دهد، اما بهتر است عبدی، مهاجم جوان تیم را یک بار به جای جونیور بازی دهد و عملکرد او را از ابتدا تماشا کند.

عبدی فوتبالیست با استعدادی است و می تواند به طارمی 2 تبدیل گردد

او در انتها گفت: عبدی در تیم های پایه بازیکن خیلی خوبی بود و نمی گویم که فرشاد پیوس 2 می گردد، اما می تواند به طارمی 2 تبدیل گردد. او فوتبالیست با استعدادی است و در بازی با استقلال هم نشان داد که مهاجم زهرداری است و می تواند به یاری پرسپولیس بیاید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "فنونی زاده: دلالی، آپشن سرمربیگری تیم های ایرانی است، عبدی می تواند طارمی دوم باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فنونی زاده: دلالی، آپشن سرمربیگری تیم های ایرانی است، عبدی می تواند طارمی دوم باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید