خلیل زاده: در این چند سال جز فحاشی از طرفداران سپاهان، چیزی نشنیده ام، از تماشاگران پرسپولیس گِله دارم

شجاع خلیل زاده، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت که پیروزی برابر السد قطر لذتی نداشت، چون به مرحله بعد صعود نکردند.

خلیل زاده: در این چند سال جز فحاشی از طرفداران سپاهان، چیزی نشنیده ام، از تماشاگران پرسپولیس گِله دارم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، شجاع خلیل زاده پس از فزونی دو بر صفر پرسپولیس مقابل السد قطر در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: این پیروزی لذتی برای ما نداشت، چون به مرحله بعد صعود نکردیم. حق مان بود که راهی مرحله بعد شویم، اما ناداوری ها اجازه نداد.

وی اضافه کرد: از طرفداران پرسپولیس گله دارم، آنها باید امروز بیشتر از تیم شان حمایت می کردند، چون تیم شان قهرمان لیگ است. با این حال، دست آنهایی را که امروز به استادیوم آمدند را، می بوسم. امیدوارم نیمه نهایی جام حذفی را ببریم و به فینال برسیم و طرفداران را با قهرمانی در جام حذفی مسرور کنیم.

مدافع پرسپولیس در مورد اینکه با توجه به اتفاقات دیدار پرسپولیس و سپاهان در لیگ برتر، آیا هراسی ندارد که چه اتفاقاتی در جام حذفی در اصفهان رخ دهد، گفت: ما ترسی نداریم، چون آنقدر طرفدار داریم که نگران نباشیم. بازی با سپاهان سخت است، اما امیدوارم برنده از زمین خارج شویم.

خلیل زاده اظهار داشت: طرفداران سپاهان در همه بازی ها فحاشی می نمایند، اما امیدوارم این بازی چنین کاری ننمایند. دو، سه سال اخیر که به اصفهان می روم، چیزی جز فحاشی نمی شنوم. با این حال، مردم اصفهان مردم شریفی هستند و خاطرات خوبی از حضور در این شهر دارم. بعضی طرفداران که برای فحاشی می آیند، برای بازی سپاهان نیست، بلکه برای فحاشی به پرسپولیس به استادیوم می آیند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خلیل زاده: در این چند سال جز فحاشی از طرفداران سپاهان، چیزی نشنیده ام، از تماشاگران پرسپولیس گِله دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیل زاده: در این چند سال جز فحاشی از طرفداران سپاهان، چیزی نشنیده ام، از تماشاگران پرسپولیس گِله دارم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید