کوشش سازمان زیباسازی برای جلوگیری از آلودگی های رنگی شهر تهران

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران با تاکید بر کوشش این سازمان برای جلوگیری از آلودگی های رنگی شهر تهران اضافه نمود: بهارستان 99 در تعامل بیشتر با هنرمندان برگزار خواهد شد.

کوشش سازمان زیباسازی برای جلوگیری از آلودگی های رنگی شهر تهران

به گزارش خبرنگاران، ضرغامی در مراسم اختتامیه بهارستان 98 که در حقیقت به عنوان جشنواره سالانه هنرهای شهری تهران محسوب می گردد، گفت: بهارستان فعالیتی است که هر ساله همزمان با نوروز با حضور هنرمندان و حمایت سازمان زیباسازی در بخش های مختلفی همچون نقاشی های کوچک دیواری، تخم مرغ های رنگی، ابتکار و خلاقانه ها و همچنین سفره های هفت سین برگزاری می گردد.

وی اضافه کرد: فراخوان این جشنواره هر ساله در مهرماه و آبان ماه انجام می گردد و هنرمندان آثار خود را ارسال می نمایند. پس از داوری، آثار برتر در ایام نوروز در سطح شهر تهران به اکران در می آید.

وی ادامه داد: سال جاری نیز این رویداد باشکوه تر و کیفی تر از سال های گذشته برگزار گردید و امروز در مراسم اختتامیه از هنرمندانی که آثار آنها به عنوان آثار برتر توسط شورای داوران انتخاب شده بود، تقدیر شد. قطعاً سازمان زیباسازی کوشش خواهد نمود مسائل و نواقصی که در دوره های قبلی وجود داشته در تعامل با هنرمندان برای دوره های بعدی برطرف نمایند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی با اشاره به اینکه هنرمندان نسبت به افزایش قیمت آثار هنری و همچنین تقویت شورای داوری و برگزاری جلسات مستمر با سازمان زیباسازی نظراتی را مطرح کردند، اضافه کرد: سازمان زیباسازی نسبت به افزایش قیمت آثار اقدامات لازم را شروع نموده و این افزایش قیمت ها در دوره جدید جشنواره بهارستان 98 اعلام شده است و درخصوص تقویت شورای داوری نیز تصمیماتی را اتخاذ خواهیم کرد.

وی تاکید نمود: سازمان زیباسازی این آمادگی را دارد که جلساتی را به صورت فصلی با هنرمندان برگزار کند تا نسبت به حل مسائل در تعامل با آنها اقدام کند.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود درخصوص به کارگیری رنگ در سطح شهر تهران گفت: با توجه به تأکیدات شهردار تهران سال گذشته برای پروژه رنگ آمیزی شهر تهران اقداماتی را شروع کردیم و کوشش خواهیم کرد این موضوع به صورت فصلی و دوره ای مورد توجه قرار نگیرد بلکه در تمام ایام سال به این نکته توجه ویژه ای داشته باشیم. قطعاً ساماندهی موضوع رنگ در سطح شهر تهران در دستور کار سازمان زیباسازی قرار گرفته و به گونه ای عمل خواهیم کرد که از آلودگی رنگی کلانشهر تهران جلوگیری کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کوشش سازمان زیباسازی برای جلوگیری از آلودگی های رنگی شهر تهران" امتیاز دهید

1 کاربر به "کوشش سازمان زیباسازی برای جلوگیری از آلودگی های رنگی شهر تهران" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش سازمان زیباسازی برای جلوگیری از آلودگی های رنگی شهر تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید