تاریخ سازی پدرو رودریگس با یاری به قهرمانی چلسی در لیگ اروپا

- مهاجم اسپانیایی تیم فوتبال چلسی با نقش آفرینی در پیروزی این تیم در فینال لیگ اروپا، تاریخ ساز شد.

تاریخ سازی پدرو رودریگس با یاری به قهرمانی چلسی در لیگ اروپا

به گزارش خبرنگاران، به لطف قهرمانی چلسی در لیگ اروپا، یک عنوان دیگر در کارنامه افتخارات پدرو رودریگس اضافه شد. مهاجم اسپانیایی آبی های لندن که خودش گل دوم پیروزی 4 بر یک این تیم را مقابل آرسنال به ثمر رساند، با این قهرمانی به اولین بازیکن تاریخ تبدیل شد که در دوران بازیگری اش لیگ برتر انگلیس، لیگ قهرمانان اروپا، لیگ اروپا، جام جهانی و جام ملت های اروپا را برده است.

این تنها بخشی از افتخارات این بازیکن 31 ساله است چرا که او در دوران بازیگری اش در بارسلونا هم 5 قهرمانی در لالیگا، سه قهرمانی در جام حذفی اسپانیا، سه قهرمانی در سوپرجام یوفا و دو قهرمانی در جام جهانی باشگاه ها کسب نموده و همچنین یک قهرمانی در جام حذفی به همراه چلسی دارد.

پدرو پس از قهرمانی تیمش در لیگ اروپا به سایت باشگاه چلسی گفت: برای ما بردن این جام بهترین و رضایت بخش ترین احساس است. این یعنی که ما کارمان را خوب انجام داده ایم. این قهرمانی به ما فرصتی بی نظیر برای به سرانجام رساندن فصل با احساسی فوق العاده را می دهد. خودتان باید چنین احساسی را تجربه کنید تا ببینید که من چه می گویم چون این نوع احساسات را نمی گردد در قالب کلمات بیان نمود.

پدرو همچنین پنجمین بازیکن تاریخ شد که هم در فینال لیگ قهرمانان اروپا هم در فینال لیگ اروپا ، جام یوفا گلزنی نموده است. آلن سیمونسن، هرنان کرسپو، دیمیتری آلنیچف و استیون جرارد 4 بازیکن قبلی بودند که این کار را انجام داده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تاریخ سازی پدرو رودریگس با یاری به قهرمانی چلسی در لیگ اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاریخ سازی پدرو رودریگس با یاری به قهرمانی چلسی در لیگ اروپا"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید